TIP! China Airlines ✈ Vietnam - akční letenky Dan Nang z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 15.990 Kč

TIP! China Airlines ✈ Vietnam - akční letenky Dan Nang z Vídně* aerolinkou ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Třikrát hurá pro všechny, co vyhlíží akční lety do Vietnamu. Tentokrát vás pozveme netradičně pozveme do třetího největšího města země, který se pyšní titulem třetího největším námořním přístavem celého světa. Jsou tu zpáteční levnější letenky do Da Nang s odletem z Vídně za 15.990 Kč od čtyřhvězdičkové aerolinky China Airlines.

Kdy letět do Da Nang s 4* China Airlines?

Výlet do Vietnamu v péči taiwanského vlajkového dopravce China Airlines můžeme plánovat na větší část první poloviny příštího roku. Akční letenky do Da Nang z Vídně bookujte na vybraný termín mezi 14. únorem 2023 a 5. červencem 2023.

Do Vietnamu se 4 zavazadly bez doplatku!

Aerolinka China Airlines rozdává ke každé economy letence do Da Nang z Vídně také dopravu zdarma a to až čtyř zavazadel. Dvě putují s námi rovnou do letadla jako příruční. Zbylé dvě si necháme odbavit do zavazadlového prostoru v podpalubí.

Itinerář cesty do Vietnamu

Odlety s China Airlines budou vypravovány na letišti Vídeň Schwechat (VIE) s jedním krátkým přestupem (1 hodina a 45 minut) na ostrově Taiwan - letiště Taipei (TPE). Z tohoto místa se pokračuje k přistání na letišti (DAD) Da Nang airport - Vietnam. Na cestě zpátky se můžete u tarif setkat s delším mezipřistáním a čekáním na další letadlo (viz náhled rezervace).

Náš tip

Letenky do Da Nang v akci si každý den nekoupíte. Poslední tip na akční letenky jsme zveřejnili v létě 2020, tedy asi půl roku před pandemií koronaviru. To ještě zářila 5* aerolinka Qatar Airways s letenkami za čtrnáct. Inflace vzala za své, i přes to připlatit jenom dva tisíce, to je lákavá nabídka. Níže přikládáme také další tipy na lety do Vietnamu. V tuto chvíli můžeme rezervaci zacílit kromě Da Nang také na Ho Chi Minh City a Hanoj.

Akční letenky do Vietnamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.