TIP! China Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Chiang Mai z Vídně s 4 zavazadly ↔ 15.990 Kč

TIP! China Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Chiang Mai z Vídně ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Čtyřhvězdičkový dopravce z Taiwanu China Airlines, jehož si mnoho cestovatelů mylně řadí k Číně, teď předkládá akční letenky, kterými se dlouhodobě nemůže pochlubit žádná jiná aerolinka. Řeč je o turistickém centru v severní části Thajska. Jsou tu dlouho nedostupné akční letenky do Chiang Mai s odlety z Vídně a to za cenu 15.990 Kč.

Kdy letět do Chiang Mai?

China Airlines disponuje lety na sever Thajska na následující půlrok. Z toho vyplývají dostupné letenky do Chiang Mai z Vídně za šestnáct tisíc Korun na hlavní sezónu i mimosezónní období, viz kalendář s termíny od 13. ledna 2023 do 24. června 2023.

Jak poletím do Chiang Mai?

Lety do Thajska probíhají na palubě člena aliance SkyTeam. Společnost China Airlines disponuje flotilou 88 letadel a řadí se mezi čtyřhvězdičkové nadprůměrné aerolinky, viz certifikované hodnocení žebříčku Skytrax. Odlétá se z Vídně - letiště Schwechat (VIE) - Rakousko s jedním krátkým přestupem v Taiwanu - Taipei (TPE) (cca dvě hodiny). Na zpáteční trase můžeme čekat o něco déle.

Do Thajska se 4 zavazadly zdarma!

Letecká společnost China Airlines rozdává ke každé economy letence také dopravu zdarma a to až čtyř zavazadel a to je nejvíc. Dvě si bereme rovnou do letadla jako palubní. Zbylé dvě si necháme odbavit do zavazadlového prostoru.

Náš tip

Lety do Chiang Mai se řadí do kategorie "vzácné". Poslední taková příležitost tu byla naposled na jaře roku 2020 a to je doba před pandemií. Odoláte nabídce 4x dopravce na atraktivní trip do Asie? Níže najdete i další žhavé letenky do Thajska.

Akční letenky do Thajska TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.