TIP! China Airlines ✈ Taiwan - akční letenky Taipei z Vídně bez přestupování ↔ 16.990 Kč

TIP! China Airlines ✈ Taiwan - akční letenky Taipei z Vídně ↔ 16.990 Kč
Rezervace letenky

Taiwan? Minimálně tři roky nazpátek si ho můžeme pamatovat pouze z vyprávění. Nyní se malý ostrovní stát stává opět dostupným i pro širokou veřejnost bez mraky restrikcí a překážek. Hlavní slovo má tamní čtyřhvězdičková aerolinka China Airlines. Po dlouhé době představujeme také akční letenky do Taipei z Vídně za 16.990 Kč.

Kdy letět na Taiwan?

Zpáteční letenky do Taipei při odletu z Vídně za sedmnáct tisíc Korun od letecké společnosti China Airlines připadají v úvahu při aktuální rezervaci volného místa zna dobu odí 13. února 2023 až 26. června 2023.

Na Taiwan se letí přímo bez přestupu!

Výhoda jako hrom! Na cestě na Taiwan nemusíme u aerolinek China Airlines vůbec přestupovat, šetříme tak spoustu času a cestu zkrátíme na časové minimum. Let z Vídně (VIE) - letiště Schwechat na Tchaj-pej (TPE)  - (Taipei) Taiwan Taoyuan airport - Tchaj-wan trvá jedenáct hodin a třicet minut. V ceně 16.990 Kč je i letenka zpět.

Na ostrov Taiwan se 4 zavazadly zdarma!

Aerolinka China Airlines rozdává ke každé economy letence na Taiwan z Vídně také dopravu čtyř zavazadel zdarma. Dvě putují s námi rovnou do letadla jako příruční. Zbylé dvě si necháme odbavit do zavazadlového prostoru v podpalubí.

Náš tip

Rezervovat si levnější letenky na Taiwan mohli naposledy 13. ledna 2020 a to je pěkně dávno. Kdo už delší dobu vyhlíží vhodné akční lety, může za 16.990 Kč výhledově cestovat bez zdržování. Ptáte se na vhodnou alternativu do Taipei? Zatím neexistuje.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.