TIP! České Aerolinie ✈ Spojené Arabské Emiráty - letenky do Dubaje z Prahy ↔ 7.989 Kč

TIP! České Aerolinie ✈ Spojené Arabské Emiráty - letenky do Dubaje z Prahy ↔ 7.989 Kč
Rezervace letenky

Dovolená v Dubaji nabízí honosnou záležitost a přitom nemusí stát horentní desítky tisíc. Jak na to? Zaměříme se na odlety z naší země, kde operuje česká stálice a cenou ji konkurovat dokáže málokdo. Představujeme nové akční letenky do Dubaje s odlety z Prahy za 7.989,- Kč. K tomu si stačí napasovat ubytování a velká úspora je na světě.

České Aerolinie momentálně produkují letenky Dubaj z Prahy na období září 2022 až únor 2023

Přímé lety do Spojených Arabských Emirátů (Dubaj z Prahy) s odlety z Česka od ČSA trvají 6 hodin. 1 příruční zavazadlo a taky zpáteční let máme v ceně.

Na začátku jsme zmínili, že konkurovat tomuto tarifu do Dubaje z ČR dokáže málokterý jiný. Jeden by tu byl. Turkish Airlines má nyní akční letenky Praha - Dubaj a zpět za stejnou cenu a skoro identické cestovní období. Výhodou je, že nabízí přepravu více zavazadel gratis.

TIP: Letenky Spojené Arabské Emiráty TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.