TIP! Cathay Pacific / British Airways ✈ Thajsko - akční letenky do Bangkoku z Prahy ↔ 14.790 Kč

TIP! Cathay Pacific / British Airways ✈ Thajsko - akční letenky do Bangkoku z Prahy ↔ 14.790 Kč
Rezervace letenky

I když jsme před pěti dny vydali seznam 11 tipů na rezervaci letenky do Bangkoku, chyběl mezi nimi odlet z Prahy. To se teď ale mění! Kombinovaný tarif od hongkongské aerolinky Cathay Pacific a britské British Airways totiž nevede jenom na Filipíny, ale také do Thajska. Obousměrná letenka Praha - Bangkok a zpět se v akci prodává za 14.790 Kč.

Kdy letět z Prahy do Bangkoku za 14.590 Kč?

Cestovní období do Thajska je tady vesměs až na příští turistickou sezónu. Levné letenky do Bangkoku z Prahy od Cathay Pacific a British Airways za cca čtrnáct a půl tisíc pořídíme na odlety od 30. října 2023 s návraty do 27. ledna 2024.

Další alternativy

Ještě více atraktivních tipů na lety do Thajského království uvidíte na stránce levné letenky Thajsko.

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.