TIP! Cathay Pacific / British Airways ✈ Filipíny - akční letenky do Manily z Prahy ↔ 14.590 Kč

TIP! Cathay Pacific / British Airways ✈ Filipíny - akční letneky do Manily z Prahy ↔ 14.590 Kč ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Kdo v těchto dnech vyhlíží levné letenky na Filipíny a posečkal dva dny, kdy China Airlines uvedla letenky do Manily z Vídně za 18 tisíc, teď může ušetřit tři a půl tisíce Korun a navíc letět přímo z naší vlasti. Seznamte se s kombinovaným akčním tarifem aerolinek Cathay Pacific a British Airways na obousměrné lety Manila z Prahy za 14.590 Kč.

Kdy letět na Filipíny z Česka jenom za 14.590 Kč?

Dostupnost akčních letenek Manila z Prahy od Cathay Pacific a British Airways je na termíny od podzimu 2023 do zimy 2024, viz cestovní období 4. říjen až 28. leden.

Náš tip

Níže najdete také druhou verzi letenky Praha - Manila a zpět. Za 14.990 Kč se dá objednat varianta se stopoverem v Hongkongu.

Akční letenky Manila

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.