TIP! 🇭🇳 Brussels Airlines / United Airlines - Karibik - Honduras - levné letenky Roatán z Berlína (zpáteční) 9.990,- Kč

TIP! Brussels Airlines / United Airlines - Karibik - Honduras - levné letenky Roatán z Berlína (zpáteční) 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tu slibovaná druhá verze akčních letenek na ostrov Roatán. United Airlines to tentokrát dala do kupy s Brussels Airlines, vlajkovou leteckou společností Belgie. Co z toho vzniklo? Zpáteční letenky na honduraský ostrov v Karibiku jen za "desítku". Po lince Mnichov - Roatán a zpět je tu za stejnou cenu i Roatán z Berlína!

Dlouho nedostupná kombinovaná akční linka do Karibiku za 9.990,- Kč je dílkem dopravců American Airlines a Brussels Airlines. V úvahu připadají odlety od 10. září 2022 do 6. února 2023, takže cestu na Roatán můžeme plánovat na letos, nebo i příští rok. Tarif absolutně kromě zmíněného nemá konkurenci.

Bližší informace k přestupům, atd. získáte v náhledu rezervace.

Zavazadla: Celkem 3 zdarma v ceně letenky na Roatán. Jsou to 2 kabinová - tydle si berete sebou do letadla. Třetí si necháte odbaviz do zavazadlového prostoru.

Jestli jste propásli první info o odletech na Roatán také z Mnichova, výše přikládáme odkaz i na tento letecký spoj.

TIP: Přehled akčních letenek do Hondurasu

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.