TIP! Brussels Airlines ✈ Rwanda - akční letenky Kigali z Prahy ↔ 12.990 Kč

TIP! Brussels Airlines ✈ Rwanda - akční letenky Kigali z Prahy ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Náročný cestovatel má teďka žně! Je tu hodně zajímavých letů, které se nepodaří splašit každý den. V kurzu je například Afrika. Po včerejším tipu na Mosambik tu máme páteční akční letenky do Rwandy s odletem z ČR. Za akcí stojí Bussels Airlines. Po dlouhé době se dají objednat obousměrné letenky do Kigali z Prahy za 12.990 Kč.

Kdy letět do Rwandy?

Brussels Airlines uvolnila levné letenky do Kigali s odletem z Prahy při odletech již od příštího měsíce. Objednávejte místa od 1. listopadu 2022 do 30. května 2023. Podmínky jsou platné pouze při aktuální rezervaci!

Jak poletím do Rwandy?

Odlétá se z Prahy - letiště Václava Havla (PRG) - Česko. Letí se s přestupem v belgickém Bruselu. Zastávka je okolo dvou hodin. Přílety jsou na letiště Kigali (KGL) airport - Rwanda. Všechno režíruje Brussels Airlines.

Doprava zavazadel do Rwandy

U Brussels Airlines máme zdarma dopravu tří zavazadel! Dvě jsou příruční a ty si bereme na palubu. Třetí je odbavené.

Náš tip

Poslední tip na akční let do Rwandy - Kigali tu byl naposledy v dubnu roku 2019, kdy se naposledy před propuknutím korony ukázala Turkish Airlines tarifem z Vídně. Brussels Airlines nyní létá z Prahy, tak toho zavčasu využijte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.