TIP! 🇨🇦 Brussels Airlines - Kanada bez přestupu - přímé letenky Montreal z Vídně ↔ 9.990,- Kč

TIP! 🇨🇦 Brussels Airlines - Kanada bez přestupu - přímé letenky Montreal z Vídně ↔ 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Pokračuje náš nepravidelný seriál o přímý letech za Atlantik. Nejvíce spojů do Spojených států amerických bez přestupu má Austrian Airlines. Ptáte se nás ale i na Kanadu a jak se tam dostat bez přestupu. Řešení má nečekaně belgická letecká společnost Bussels Airlines. Představujeme přímé letenky do Montrealu z Vídně za 9.990,- Kč.

Tento akční let do Kanady bez přestupu se objevil včera odpoledně, takže jde o úplnou novinku. Brussels Airlines je v tomto roce aktivní, v dubna spustila i prodej letenek na ostrov Roatán v Hondurasu. Jak to ale vypadá s dostupností přímých letenek Vídeň - Montreal?

Kdy vyrazit: V kalendáři akčních letů do Montrealu z Vídně bez přestupu za deset tisíc korun najdeme volnou kapacitů s datumy od září 2022 do konce ledna 2023.

Jak se dostanu do Kanady? Odlétá se s belgickou vlajkovou aerolinkou Brussels Airlines z letiště Vídeň (VIE) Schwechat a přilétá se na letiště Montreal Pierre Elliott Trudeau Intl Arpt (YUL)

Přeprava zavazadel: 2 palubní tašky nebo kufry máme u tohoto tarifu už zahrnuty do ceny levné letenky.

TIP: Přehled levných letenek do Kanady sezóna 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.