TIP! Brussels Airlines / Air Canada ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky do Cancunu z Vídně ↔ 11.990 Kč

TIP! Brussels Airlines / Air Canada ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky do Cancunu z Vídně ↔  11.990 Kč
Rezervace letenky

Přímořské letovisko Cancun v Mexiku přitahuje čím dál větší pozornost českých cestovatelů. Jak se tam elegantně dostat taky, ať nás to nestojí majland? K začátku tohoto týdne určitě doporučíme kombinovaný akční tarif aerolinek Brussels Airlines a Air Canada. Při odletu z Vídně zaplatíme za zpáteční letenky včetně poplatků částku 11.990 Kč.

Dostupnost: Plánujete cestu vždy s předstihem? Pak jsou tyto letenky do Karibiku za dvanáct tisíc určeny právě pro vás. Brussels Airlines a Air Canada poskytují volná místa s odlety do Cancunu z Vídně až od začátku příštího roku. V kalendáři najdete termíny od 4. ledna 2023 do 29. dubna 2023.

Podrobnosti letu do Mexika: Odlety letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko, poté letíme přes Montreal v Kanadě (YUL), kde následuje krátký přestup a pokračujeme do letoviska  Cancun (CUN) Aeropuerto Internacional - Mexiko.

Co si vzít sebou a přitom nedoplácet? Tarif nám poskytne zdarma přepravu až 3 zavadel! Jsou to 2 palubní a 1 do podpalubí.

TIP: Přehled akční letenky Mexiko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.