TIP! British Airways ✈ USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Berlína ↔ 11.990 Kč

TIP! British Airways ✈ USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Mnichova ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Je tu další příspěvek, jak ulovit levné letenky do Kalifornie. Pakliže vám před nosem utekla akce aerolinek Turkish Airlines, ještě nesmutněte. Nové výhodné letenky do Los Angeles si pro nás přichystala letecká společnost British Airways. Dopravce dnes vyrukoval s nabídkou akčních letenek Berlín - Los Angeles a zpátky za příjemných 11.990 Kč.

Kdy letět do Los Angeles za 11.990 Kč?

Odlétat do Ameriky v tarifu British Airways můžeme už od konce letních prázdnin, na podzim, v zimě a to buď letos, nebo až příští rok. Plánování rezervace tady má smysl.

Dopravce: British Airways

Cestovní období: 5. září 2023 až 28. únor 2024

Odlet: Berlín Brandenburg (BER) - Německo

Přestup: Londýn Heathrow (LHR) - Anglie (cca 2 - 3 hod)

Přílet: Los Angeles (LAX) - USA

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Jak se dostat z letiště do Los Angeles?

1. Městský autobus (LAX FlyAway): Městský autobusový servis LAX FlyAway nabízí přímé spojení z letiště do několika klíčových částí Los Angeles. Cena za jízdu je kolem 9-10 USD a doba cesty se liší podle místa určení, obvykle trvá kolem 30-60 minut.

2. Městský autobus (Metro Bus): Městský autobusový systém Metro Bus také poskytuje spojení z letiště do různých částí města. Ceny se pohybují kolem 1,75-2,25 USD a doba cesty závisí na trase a provozu, obvykle trvá 60-90 minut.

3. Shuttle busy: Existuje také několik soukromých společností nabízejících shuttle busy z letiště do centra Los Angeles. Ceny se liší, ale obvykle se pohybují kolem 15-25 USD a doba cesty závisí na provozu a dopravní situaci.

4. Uber nebo Lyft: Populární služby sdílení jízdy Uber a Lyft jsou také k dispozici na letišti LAX. Ceny se liší v závislosti na vzdálenosti a provozu, ale obecně jsou cenově dostupné a doba cesty je obvykle kolem 30-60 minut.

5. Taxi: Taxi je další možnost, avšak obvykle dražší než předchozí varianty. Ceny se liší podle vzdálenosti a dopravní situace, ale přibližná cena za cestu z letiště do centra Los Angeles se pohybuje kolem 50-70 USD a doba cesty je zhruba 30-60 minut.

Co dělat v Los Angeles?


1. Procházka po slavném Hollywoodském Bulváru: Projděte se po ikonickém Hollywoodském Bulváru a obdivujte hvězdy slavných umělců na chodnících, navštivte legendární Chinese Theatre a pocítejte atmosféru filmového světa.

2. Výlet na pláž Venice Beach: Zažijte jedinečnou atmosféru pláže Venice Beach, kde narazíte na různorodé umělce, pouliční performery a nádhernou plážovou promenádu. Vyzkoušejte si skateboarding na slavné ploše, procházejte se po Ocean Front Walk a obdivujte originální umělecká díla.

3. Prohlídka muzea Getty Center: Navštivte muzeum Getty Center, které se nachází na kopci s nádherným výhledem na celé město. Obdivujte umělecká díla z celého světa, procházejte se po nádherných zahradách a užívejte si okouzlující atmosféru místa.

4. Prohlídka Universal Studios: Zkuste si zažít dobrodružství ve světě filmu a navštivte Universal Studios. Projděte se po studiích, podívejte se, jak se natáčejí filmy, vyzkoušejte si atrakce založené na slavných filmech a užijte si skvělý den plný zábavy.

5. Procházka po Rodeo Drive: Přijďte na exkluzivní Rodeo Drive, kde najdete nejprestižnější obchody a butiky. Obdivujte luxusní módní značky, zahýbejte po chodnících plných luxusu a inspirujte se jedinečnou atmosférou tohoto módního ráje.

6. Návštěva Griffith Observatory: Zajděte na Griffith Observatory, které se nachází na vrcholu kopce Griffith Park. Obdivujte panoramatický výhled na město, prozkoumejte expozice o vesmíru a pozorujte hvězdy v planetáriu.

7. Chůze po Santa Monica Pier: Navštivte Santa Monica Pier, kde najdete atrakce, restaurace, obchody a výhled na oceán. Procházejte se po molu, vyzkoušejte si jízdu na kolotoči, ochutnejte oblíbené plážové lahůdky a užijte si atmosféru tohoto ikonického místa.

8. Prohlídka Los Angeles County Museum of Art: Obdivujte umělecká díla z celého světa v Los Angeles County Museum of Art (LACMA). Procházejte se mezi sbírkami starožitností, moderního umění a výstavními sály plnými inspirace.

Náš tip

Letenky do Los Angeles lze současně zakoupit také od jiných dopravců, než jen British Airways.Například Air France, Iberia, SAS Airlines, Lufthansa, Austrian Airlines a United Airlines. Přehled všech platných letů do L. A. najdete o něco níže.

Akční letenky do Los Angeles

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.