TIP! British Airways ✈ USA - Florida - akční letenky Miami z Budapešti ↔ 9.990 Kč

TIP! British Airways ✈ USA - Florida - akční letenky Miami z Budapešti ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

S jasnou nabídkou přichází British Airways. Florida za "desítku". Je tu nová alternativní varianta letu do USA. Pakliže bychom se chtěli vydat co nejlevněji na Miami, budeme volit aktuální akční letenky do Miami s odletem z maďarské Budapešti za 9.990 Kč. Oproti letům z Česka od LOT Airlines tak ušetříme více než pět tisíc Korun českých.

Kdy letět do Miami za 9.990 Kč?

S leteckou společností British Airways na Floridu v akci za pouhých deset tisíc Korun během následující půl roku! Rezervujte si levné letenky do Miami z Budapešti na období 14. leden 2023 až 7. červen 2023.

Jak se letí na Floridu s British Airways?

Itinerář letu do USA: Odlety jsou z letiště (BUD) Budapest airport - Maďarsko s přestupem v Londýně - letiště Heathrow (LHR) - Velká Británie. Dále se pokračuje na letiště (MIA) Miami airport - Florida - Spojené státy americké (USA). Taktéž poletíme i zpět.

Doprava zavazadel do USA

Tarif British Airways ve třídě "economy" obsahuje dopravu dvou palubních zavazadel.

Náš tip

Pakliže bychom chtěl zvolit jinou alternativu, nabízí se jen letenky do Miami od polské LOT Airlines. Z Prahy to stojí 15.490 Kč a z Ostravy 20.990 Kč.

Akční letenky do Miami

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.