TIP! British Airways ✈ USA - Čína - akční letenky Šanghaj z Vídně a Prahy ↔ 10.990 Kč

TIP! British Airways ✈ USA - Čína - akční letenky Šanghaj z Vídně a Prahy ↔ 10.990 Kč
Rezervace letenky

V srdci Číny vás čeká město plné života, kde svítání vás pozve k procházce po Bundu s výhledem na mrakodrapy Pudongu. Šanghaj vás okouzlí svými úzkými uličkami, tradičními trhy a nekonečnými kulinářskými zážitky. Po měsíci od vydání akce Swiss Airlines úřaduje British Airways. Jsou tu obousměrné letenky do Šanghaje už za 10.990 Kč.

Letenky do Šanghaje z Vídně a Prahy!

British Airways nám nabízí dvojí letenky do Šanghaje. Vybrat si můžeme mezi letenkami Šanghaj odletem z Vídně v cenové relaci 10.990 Kč a nebo také s odletem z Prahy za 12.490 Kč. K dispozici jsou podzimní termíny.

Dopravce: British Airways

Cestovní období: listopad a prosinec 2023

Odlet: Vídeň (VIE), nebo Praha (PRG)

Přestup: Londýn (LHR) Heathrow Velká Británie

Přílet: Šanghaj (PVG) Pudong International Arpt Čína

Zavazadla: 2 ks příruční zavazadla bez doplatku

Jak se po příletu dostat z letiště Pudong?

Z letiště Šanghaj Pudong (PVG) do centra města Šanghaj se můžete dostat několika způsoby, včetně metra, vlaku Maglev, autobusu nebo taxi. Zde jsou různé možnosti:

1. **Metro:** Nejlevnější způsob je použít metropolitní linku 2 (linka zelená), která vás doveze do centra města. Cena jízdného je zhruba 7-10 CNY a cesta trvá přibližně 60-70 minut.

2. **Maglev (Magnetický levitující vlak):** Jedná se o rychlý vlak, který vás dopraví z letiště do centra města za méně než 10 minut. Cena za jízdenku je kolem 50 CNY.

3. **Autobus:** Můžete také využít autobusovou službu, což je cenově dostupná možnost. Ceny a časy se liší podle trasy a provozovatele autobusu.

4. **Taxi:** Taxi je pohodlnou možností, ale také dražší. Cena za taxík do centra města se pohybuje kolem 150-200 CNY, a doba cesty závisí na dopravní situaci, ale obvykle trvá přibližně 40-60 minut.

5. **Soukromý přepravce:** Existují také soukromé přepravní služby, které můžete předem rezervovat. Ceny a časy se budou lišit v závislosti na konkrétním přepravci.

Vyberte si z těchto možností tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Maglev je rychlý, ale dražší, zatímco metro je levnější, ale trvá déle. Taxis jsou pohodlné, ale více nákladné.

Co dělat v Šanghaji?

Šanghaj je fascinujícím městem, které kombinuje moderní architekturu s bohatou historií a kulturou. Zde je seznam 15 atrakcí a zajímavostí, které můžete v Šanghaji navštívit:

1. **The Bund:** Tato ikonická promenáda podél řeky Huangpu nabízí úžasný výhled na moderní mrakodrapy na jedné straně a historickou architekturu na straně druhé.

2. **Oriental Pearl Tower:** Jedna z nejvyšších televizních věží na světě, která nabízí panoramatický výhled na město.

3. **Yu Garden:** Tento tradiční čínský zahrady vás přenese do minulosti se svými malebnými rybníčky a kamenickými cestami.

4. **Nanjing Road:** Hlavní nákupní třída Šanghaje je lemována butiky, obchody a restauracemi a je vždy plná života.

5. **Shanghai Disneyland:** Pro rodiny je zde oblíbený zábavní park s atrakcemi Disneyho stylu.

6. **Jade Buddha Temple:** Tento buddhistický chrám je domovem dvou nádherných jadeitových buddhů a nabízí klidné místo ke kontemplace.

7. **Zhujiajiao Ancient Town:** Tato historická vodní vesnice je krásně zachovaná a procházka jejími úzkými uličkami je jako cesta v čase.

8. **Shanghai Museum:** Muzeum je domovem rozsáhlé sbírky čínského umění a kultury.

9. **Tianzifang:** Tato umělecká a obchodní čtvrť nabízí tradiční i moderní Šanghajský design a umění.

10. **Shanghai World Financial Center:** Vydejte se na pozorovací plošinu ve 100. patře této mrakodrapu pro úchvatný výhled.

11. **Shanghai French Concession:** Tato historická čtvť nabízí jedinečnou směsici architektury a kultury.

12. **Longhua Temple:** Další krásný buddhistický chrám, který je nejstarší v Šanghaji.

13. **Shanghai Circus World:** Užijte si úžasné vystoupení šanghajského cirkusu, který je známý svou vysokou kvalitou.

14. **Shanghai Natural History Museum:** Muzeum představuje bohatou přírodní historii Číny a má fascinující exponáty.

15. **Shanghai Urban Planning Exhibition Center:** Zjistěte více o rozvoji města a budoucnosti Šanghaje skrz interaktivní výstavy.

Toto jsou pouze některé z mnoha míst, která Šanghaj nabízí. Město má pro každého návštěvníka něco speciálního, ať už máte zájem o historii, kulturu, nebo moderní architekturu.

Všechny akční letenky do Šanghaje

Náš tip

Akční letenky do Číny

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.