TIP! British Airways - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Berlína (zpáteční) 10.790,- Kč

TIP! British Airways - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Berlína (tam a zpět) 10.790,- Kč
Rezervace letenky

Co si vybavíte, když se řekne Karibik? Je to přehlídka exotických ostrovů v Karibském moři, jako stvořených pro celoroční dovolenou v teple. Přes zimu 2021/2022 jedno z nejnavštěvovanějších letovisek - Cancun - Mexiko. Po dvou měsících je tu aktualizace nejlevněších tarifů. Momentálně se letenky prodávají od 10.790,- Kč.

V lednu na akčních linkách do mexického Cancunu vládla rakouská Austrian Airlines, když prodávala lety do Mexika za 11.690,- Kč. Nyní jí vítr z plachet vzala British Airlines tarifem zpáteční levné letenky Cancun s odlety z Berlína v doprodeji za 10.790,- Kč na dobu mezi 30. srpnem až 13. říjnem 2022 (pouze vybrané dny).

Levné lety do Karibiku z Berlína od British Airways vedou z letiště Berlín Brandenburg. Linka vede přes Londýn Gatwick (LGW) s konečním přistáním na Cancun (CUN) Aeropuerto Internacional - Mexiko. Stejně i zpět.

Zavazadla: Zdarma 2 ks příruční

Dopravce: British Airways

Tip: Chcete srovnání s alternativou? Ponevadž aerolinka Austrian Airlines už akční letenky do Cancunu vyprodala, zbývá linka z Vídeň - Cancun a zpět od Air France za 14.290,- Kč na listopad 2022 až únor 2023.

Tip: Přehled TOP 5 akční letenky do Mexika

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.