Doporučujeme! British Airways ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Prahy ↔ 12.590 Kč

TIP! British Airways ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Prahy ↔ 12.590 Kč
Rezervace letenky

Jsou tu další zajímavé letenky do Jihoafrické republiky! Před šesti dny jsme vás informovali o výhodných letech z České republiky do Johannesburgu za částku 12.990 Kč od Turkish Airlines. Neuplynul ani týden a přichází ještě levnější nabídka od British Airways a to letenky Praha - Johanneburg a zpět za pouhých 12.590 Kč.

Kdy letět z Prahy do Johannesburgu?

Podobně jako Turkish Airlines má British Airways letenky do Johannesburgu z Prahy ještě na tento rok. Odlétat se dá již 8. listopadu. Návraty jsou nejpozději 24. dubna 2023.

Snadná cesta do Johannesburgu

Do Jihoafrické republiky se nelétá bez přestupu, hledáte li však nenáročný let, volte právě British Airways. Aerolinka odlétá do JAR z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česko a na cestě je potřeba absolvovat jenom jeden krátký přestup na letišti v Londýně - Heathrow (LHR) - Velká Británie. Odtud pokračujeme do finální destinace Johannesburg (JNB) O R Tambo International airport - Jihoafrická republika. Totéž nás čeká i na cestě zpět, jen opačně.

Přeprava zavazadel do JAR na palubě British Airways

Britská letecká společnost nám dovoluje zdarma (bez doplatku) přepravit do Johannesburgu až 3 zavazadla zdarma. 2 jsou příruční a putují s námi do letadla a to poslední si necháme odbavit.

Tip redakce

Není nic snazšího, než si tarify mezi sebou porovnat a vybrat si ten, který nám sedne nejlépe. Kromě linek Praha - Johannesburg a zpět od Turkish Airlines a British Airways můžeme využít i akční linku z Vídně za 12.990 Kč od Etihad Airways. Všechny nabídky uvidíte o něco níže.

Akční letenky Johannesburg

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.