TIP! British Airways ✈ Anglie - klasické akční letenky na Londýn Heathrow z Prahy s 2 zavazadly ↔ 3.290 Kč

TIP! British Airways ✈ Anglie - klasické akční letenky na Londýn Heathrow z Prahy s 2 zavazadly ↔ 3.190 Kč
Rezervace letenky

Opovrhujete klasickými letenkami po Evropě, kterou jsou někdy na oko dražší než lowcosty? Nedělejte to! Při konečné konstalaci taková cesta může být stejně výhodnější. Příkladem budiž letenka do Londýna s odletem z Prahy od British Airways, která má oproti nízkonákladovým tarifům několik výhod.

Výhody letu do Londýna na palubě British Airways

- stejná cena 3.290 Kč na všechny dny - viz kalendář s termíny od 22. listopadu 2022 až do 28. června 2023.

- přílety z Prahy na Londýn Heathrow (LHR) -  nejžádanější letiště v Londýně

- přímá linka z ČR bez přestupu - klasicky spoj trvá dvě hodiny

- doprava zavazadel do Londýna - u British Airways to jsou dvě příruční zdarma

Další tipy

Jen namátkou jsme pro vás přiložili i dalších 12 tarifů s letenkami do Londýna, abyste si mohli snadno porovnat co který letecký spoj obsahuje a nabízí. Upozorňujeme, že o letenky Praha - Londýn a zpět od British Airways je velký zájem a tak místa ubývají velmi rychle, berte to prosím v potaz.

Akční letenky do Londýna

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.