TIP! Blízký východ do tisícovky - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Vídně (zpáteční) od 951,- Kč

TIP! Blízký východ do tisícovky - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Vídně (zpáteční) od 951,- Kč
Rezervace letenky

Jsou tu aktualizované možnosti levného letu do Izraele. Jak se elegantně dopravit na Blízký východ, aby přitom nebyla příliš vyprázdněna peněženka? Řešení mají Čechům dobře známe aerolinky Ryanair a Wizz Air. Oba lowcost dopravci létají do Izraele s odlety z Vídně a dá se vlézt do tisícovky. Letenky do Tel Aviv jsou nyní od 951,- Kč.

Izrael na palubě Ryanair - tato aerolinka má letenky do Tel Aviv s odlety z Vídně v ceně od 951,- Kč na dobu 7. září 2021 až 31. červenec 2022. Nejlevněji do Izraele poletíme, zabookujeme si teď levné letenky na říjen.

Izrael na palubě Wizz Air - Maďařská letecká společnost má letenky do Tel Aviv z Vídně od 1.251,- Kč s cestovním obdobím 8. září 2021 až 1. srpen 2022. Nejlevněji se podíváme s Wizz na Blízký východ v říjnu a listopadu.

Přílet jsou na letiště Tel Aviv (TLV) Ben Gurion aiport - Izrael. Doba letu je 3:30. Obě letecké společnosti mají u levné letenky shodně příruční zavazadlo v ceně.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.