TIP! Bamboo Airways ✈ Vietnam - akční letenky Hanoj z Frankfurtu bez přestupu ↔ 15.390 Kč

TIP! Bamboo Airways ✈ Vietnam - akční letenky Hanoj z Frankfurtu bez přestupu ↔ 15.390 Kč
Rezervace letenky

Na leteckou scénu se po delší odmlce dostává také vietnamská aerolinka Bamboo Airways, která v tuto chvíli nabízí jednoznačně nejlevnější letenky do Vietnamu. Až tři a půl tisíce Korun ušetříme oproti ostatním letecký společnostem na akční letence do Hanoje. To však zdaleka není vše, další velkou výhodou je přímý let, stačí letět z Frankfurtu.

Kdy letět do Hanoje?

Bamboo Airways uvolnila přímé akční letenky Hanoj s odletem z německého Frankfurtu za parádních 15.390 Kč na příští rok. Rezervovat se dají jarní a okrajově i letní termíny 2023. Mrkněte na letenky do Vietnamu za 15.390 Kč s dostupností na 10. duben 2023 až 7. červenec 2023.

Do Vietnamu se letí bez přestupu!

Tříhvězdičková letecká společnost Bamboo Airways létá jako jediná do Vietnamu přímo, bez mezipřistání i přestupů. Linka začíná na letišti Frankfurt (FRA) - Německo a končí na letišti Hanoj (HAN) Noibai airport - Vietnam.

Přeprava zavazadel do Vietnamu

U akčních letenek Bamboo Airways Frankfurt - Hanoj a zpět máme přepravu dvou zavazadel zdarma. První bez doplatku je palubní a druhé si necháme odbavit. Toto zavazadlo může mít až 45 kg!

Další akční tarify do Vietnamu?

Ano, celkem jich je nyní 4. Kromě Bamboo Airways létá do Hanoje z Prahy také 5* Singapore Airlines a to za 18.790 Kč. Pak je tu ještě nízkonákladovka FlyDubai, která rovněž létá z Prahy a to do Ho Chi Minh City. Poslední je oblíbená Emirates Airlines s letenkami Praha - Hanoj a zpět za 25.490 Kč. Přehled akčních letů níže.

Akční letenky do Vietnamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.