TIP! Austrian Airlines - USA - levné letenky Washington z Vídně (a zpět) přímý let bez přestupu 10.990,- Kč

TIP! Austrian Airlines - USA - levné letenky Washington z Vídně (a zpět) přímý let bez přestupu 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Po roce čekání tu opět máme také akční letenky letenky do Washingtonu. Situace se jako první na českém trhu chopila čtyřhvězdičková rakouská národní aerolinka Austrian Airlines a podobně jako její nabídka na New York je tu zpáteční letenka bez přestupu. Využijte přímé lety do Washingtonu s odlety z Vídně v ceně 10.990,- Kč.

Dostupnost: Potřebujete letět do hlavního města Spojených Států Amerických ještě letos? Nebo plánujete návštěvu USA až na příští rok? Tarif vám Austrian Airlines vám vyhoví v obou případech. Letenky Washington z Vídně za cca jedenáct tisíc bookujte na datumy od 4. listopadu 2021 s návraty do 6. května 2022.

Letět do USA bez mezipřistání má spoustu výhod. Odlet z Vídně (VIE) navíc není daleko. Přímý let vede na Washington (IAD) Washington Dulles airport - Spojené Státy Americké. V ceně této levné letenky je přeprava 2 příručních zavazadel.

Tip: V prodeji je stále ještě levná letenka za 5 tisíc do New Yroku a taky do Miami. Podrobnosti najdete v sekci letenky do USA.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.