TIP! Austrian Airlines - USA - levné letenky New York z Vídně (zpáteční) přímý let bez přestupu 9.990,- Kč

TIP! Austrian Airlines - USA - levné letenky New York z Vídně (zpáteční) přímý let 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Začínají se objevovat další akční verze letenek do USA a potažmo i New Yorku. Pakliže nechcete letět z Madridu se společností Aeromexico, máme pro vás tip na nový akční tarif rakouské letecké společnosti Austrian Airlines. Jsou tu zpáteční levné letenky New York bez přestupu s odletem z Vídně za cenu deset tisíc bez deseti korun.

Co nabízí rakouská aerolinka. U této letenky do New Yorku z Vídně se můžeme poohlédnout po rezervaci data od 2. listopadu 2021 do 30. května 2022.

Odlétá se z letiště Vídeň Schwechat a letí se přímo na letiště New York (JFK) John F Kennedy airport - Spojené Státy Americké (USA). Doba letu je zhruba pod 10 hodin.

Výhodou spojů aerolinek Austrian Airlines oproti tarifům do New Yorku od Aeromexico je přeprava zdarma 2 kusů příručních zavazadel.

Postupně vám ukazujeme nový akční lety na Floridu (Miami) i do Kalifornie (San Francisco). Je tu i výhodná letenka do Washingtonu. tipy najdete na stránce levné letenky do USA.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.