TIP! Austrian Airlines - USA - levné letenky Chicago z Vídně (zpáteční) přímý let bez přestupu také na příští léto 10.990,- Kč

TIP! Austrian Airlines - USA - levné letenky Chicago z Vídně (zpáteční) přímý let bez přestupu 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Momentálně nejsnadnější letecké spoje do Spojených Států Amerických? Akční lety od Austrian Airlines. Rakouská národní aerolinka nabízí kromě letenek do New Yorku a Washingtonu bez přestupu také přímé letenky Chicago. Odlétá se z Vídně a za obousměrný let bez mezipřistání zaplatíme příznivou částku 10.990,- Kč.

Dostupnost: Tady není moc co řešit. Kalendářní období pro let do Chicaga z Vídně s Austrian Airlines obsahuje termíny od 4. listopadu 2021 do 30. července 2022. Čili hromada letenek do USA na tento i přiští rok a nechybí ani počátek léta.

Jediné co musíme udělat, je bookovat levné letenky okamžitě. Poněvadž akci může aerolinka kdykoliv vyprodat a nebo ukončit pro omezenou platnost. Kdo tedy bookuje letenky do Chicaga ihned, nemusí nic řešit a může být v klidu.

Jak takový přímý let do USA na palubě Austrian Airlines vypadá v praxi? Odlétá se z letiště Vídeň - Schwechat (VIE) a přilétá se na letiště Chicago (ORD) O'Hare airport - Spojené Státy Americké. Doba letu je 10 hodin. Stejně letíme i zpátky z USA.

Tip: USA se od listopadu otevírají pro očkované občany EU.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.