TIP! 🇺🇸 Austrian Airlines - USA - levné letenky Chicago z Vídně (bez přestupu) ↔ 10.490,- Kč

TIP! 🇺🇸 Austrian Airlines - USA - levné letenky Chicago z Vídně (bez přestupu) ↔ 10.490,- Kč
Rezervace letenky

Austrian Airlines je letošní královna přímých letů do Spojených států amerických. Po New Yorku a Kalifornii - Los Angeles se můžeme dostat bez přestupu také do státu Illinois. Aerolinka všechny tyto lety podniká z vídeňského letiště Schwechat. Aktuální cena vyznívá přiznivě. Zpáteční letenky Chicago z Vídně bez přestupu stojí 10.490,- Kč.

Kdy vyrazit do Ameriky? Austrian Airlines poskytuje hromadu volných míst na druhou polovinu letošního roku a taky přelom 2022/2023. Levné letenky do Chicaga se dají rezervovat od 5. září 2022 do 30. ledna 2023.

Přímý let začíná na Vídeň (VIE) Vienna Intl airport - Rakousko a končí na letišti Chicago (ORD) O'Hare airport - Spojené státy americké (USA). Doba přímého letu je 10 hodin a 20 minut.

Přeprava zavazadel: 2 palubní jsou už zahrnuty v ceně této zpáteční akční letenky.

TIP: Přehled levné letenky USA sezóna 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.