TIP! Austrian Airlines ✈ USA - Kalifornie - letenky do Los Angeles z Vídně bez přestupu na konec léta ↔ 13.590 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ USA - Kalifornie - letenky do Los Angeles z Vídně bez přestupu na konec léta ↔ 13.590 Kč
Rezervace letenky

Před čtyřmi dny jste se mohli seznámit s akčními lety do Kalifornie od dopravce LOT Polish Airlines, kdy polská aerolinka nasadila nové lety do L.A. z Ostravy a Prahy od 13.490 Kč. Jen málo však stačí připlatit a dostaneme se tam bez přestupu! Klíčem je Austrian Airlines přímá zpáteční letenka do Los Angeles s odletem z Vídně za 13.590 Kč.

Kdy letět z Vídně do Los Angeles?

Stihnout můžeme let do USA ještě v hlavní letní turistické sezóně a to je kromě přímých letenek do Los Angeles bez přestupu další velká výhoda. Ovšem kdo to myslí vážně, musí sebou pro velký zájem o volná místa značně hodit. Tyto letenky do Kalifornie mají termíny od 22. srpna 2023 až 14. říjen 2023.

Do Ameriky bez přestupování!

Přímá zpáteční linka rakouské letecké společnosti Austrian Airlines začíná na Vídeň Schwechat airport (VIE) a končí na letišti (LAX) Los Angeles - airport - Spojené státy americké (USA). Let do Ameriky bez přestupu trvá 12 hodin a 20 minut.

Náš tip

Jak mít jistotu, že jsem vybral ty správné letenky? O kousek níže uvidíte kompletní přehled nabídek do Los Angeles. Velmi rychle se tak zorientujete a uděláte si obrázek, která akce je pro vás nejvýhodnější.

Akční letenky do Los Angeles

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.