TIP! 🇹🇭 Austrian Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně bez přestupu (zpáteční) 13.790,- Kč

TIP! Austrian Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně bez přestupu (zpáteční) 13.790,- Kč
Rezervace letenky

Rakouská letecká společnost Austrian Airlines je specialistou na přímé dálkové lety. Po výhodných letech do USA bez přestupu tady máme podobnou nabídku, avšak orientovanou na Asii a konkrétně Thajsko. Dovolujeme si upozornit na akční letenky do Bangkoku bez přestupu s odlety z vídeňského letiště za příjemných 13.790,- Kč.

Dostupnost: Chcete letět na přímé lince z Vídně do Bangkoku mimo hlavní dovolenkové období, nebo byste raději cestovali v hlavní turistické sezóně? S tímto tarifem od Austrian Airlines si příjdete na své u obou možností. Kapacita míst je obsáhlá a zabírá dobu od 3. května 2022 až do 23. února 2023.

Jaké podmínky a servis nabízí Austrian Airlines kromě přímých letů do Bangkoku bez přestupu? Linka do Thajska trvá pouze 10 hodin, což je hodně rychlý spoj. K tomu máme bez doplatku i 2 příruční zavazadla, takže žádné odbavování a čekání na kufry. Přílety jsou na letiště Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko. V ceně je i návrat.

Dopravce: Austrian Airlines

Je tu i linka "premium economy", ta ale stojí 25.990,- Kč.

TIP: Přehled TOP 10 letenek do Thajska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.