TIP! 🇺🇸 Austrian Airlines - Spojené státy americké (USA) - levné letenky Washington z Vídně bez přestupu (zpáteční) 10.490,- Kč

TIP! Austrian Airlines - Spojené státy americké (USA) - levné letenky Washington z Vídně bez přestupu (zpáteční) 10.490,- Kč
Rezervace letenky

Už loni jsme vás informovali, že Austrian Airlines opět létá do USA bez jediného přestupu. Minule jsme zmapovali přímé lety do New Yorku a pak taky do Washingtonu. Tarif doznal drobné změny, která ale cestovatele určitě potěší. Zpáteční přímá letenka do Washingtonu z Vídně zlevnila o pětset korun. Z jedenácti tisíc je ponížena na deset a půl.

Tyto akční lety do Washingtonu z Vídně od Austrian Airlines se rezervují s předstihem na tento, nebo i příští rok. Nyní najdeme v rezervačním systému volná místa od 16. září 2022 do 27. února 2023.

Přímý let z vídeňského letiště (VIE) v Rakousku na Washington (IAD) Washington Dulles - Spojené státy americké (USA) zabere na palubě Austrian Airlines necelých 10 hodin cesty čistého času. Zpáteční linka je stejná, jen opačně.

U Austrian Airlines neplatíme za zavazadla a to v případě, že si sbalíme věci do dvou palubních zavazadel o max. rozměrech (55x40x23 cm).

Dopravce: Austrian Airlines

TIP: Přehled levné letenky USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.