TIP! Austrian Airlines ✈ Spojené státy americké - levné letenky do New Yorku z Vídně bez přestupu ↔ 11.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Spojené státy americké - levné letenky do New Yorku z Vídně bez přestupu ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Jako zrníčka v písku občas hledáte ten správný tarif do USA, který vám sedne na míru. Často upřednostňujete pohodlí před cenou a mezi to určitě patří nejkratší letecké spojení. Proto dnes zaměřte pozornost na akční letenky do New Yorku s odletem z Vídně bez přestupu od Austrian Airlines. V akci se momentálně prodávají za 11.990 Kč.

Rakouská národní aerolinka Austrian Airlines nabízí dva různé akční spoje. Do New Yorku a do Newarku. Oba stojí stojí dvanáct tisíc a cílí na posezónní termíny po letnícj prázdninách a to od 17. září 2022 do 30. března 2023.

Přímé lety z Vídně buď vedou na letiště New York (EWR) Newark Liberty airport a nebo na letiště New York (JFK) John F. Kennedy airport - Spojené státy americké. Doba letu s Austrian Airlines je okolo devíti hodin.

Dvě zavazadla máme u zpátečních letenek do New Yorku zdarma.

TIP: TOP 10 letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.