TIP! Austrian Airlines - Španělsko - levné letenky Mallorca z Vídně (a zpět) také na hlavní sezónu + 3 zavazadla 1.990,- Kč

TIP! Austrian Airlines - Španělsko - levné letenky Mallorca z Vídně (a zpět) také na hlavní sezónu 1.990,- Kč
Rezervace letenky

Jestli máte z nějakého důvodu odpor k nízkonákladovým letům a chcete na Mallorcu, máme pro vás alternativu. Rakouská národní letecká společnost Austrian Airlines uvedla akční lety do Palma de Mallorca z Vídně a zpět za jednotnou cenu 1.990,- Kč. Výhodou tarifu jsou také letenky na hlavní turistickou sezónu.

Dostupnost: Bohatá nadílka volných míst na Baleárské ostrovy od Austrian Airlines nám poskytuje opravdu široké možnosti plánování cesty. V kalendáři máme u zpáteční akční letenky Palma de Mallorca s odletem z Vídně termíny od 25. března až do 29. září 2022. V ceně 1.990,- kč jsou zahrnuty i letenky do Španělska na letní prázdniny!

Austrian Airlines odlétá na španělské Baleáry z letiště Schwechat ve Vídni (VIE) a letí bez přestupu na letiště Palma Mallorca (PMI) airport - Španělsko. Přímý let trvá dvě a půl hodiny.

Zavazadla: V ceně letenky na Mallorcu poskytuje Austrian Airlines dopravu zdarma 3 zavazadel. 2 kabinová zavazadla + 1 zavazadlo v podpalubí.

Dopravce: Austrian Airlines

Tip: Mrkněte také na aktuální přehled TOP 15 nejžádanějších letenek do Španělska.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.