TIP! Austrian Airlines ✈ Španělsko - Baleárské ostrovy - Mallorca - akční letenky Palma de Mallorca z Vídně ↔ 1.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Španělsko - Baleárské ostrovy - Mallorca - akční letenky Palma de Mallorca z Vídně ↔ 1.990 Kč
Rezervace letenky

Ožehavé téma pro cestovatele během celého roku je španělský ostrov Mallorca. Příjemné podnebí láká všechny ve všech ročních obdobích. Přes létu hlavně ke slunění u moře, mimo sezónu hlavně k dalším aktivitám. Velmi zajímavě teď vychází zpáteční letenky do Palma de Mallorca s odletem z Vídně za 1.990 Kč od Austrian Airlines.

Kdy letět na Mallorcu s Austrian Airlines za dva tisíce?

Cestu na Baleárské ostrovy lze u Austrian Airlines plánovat už na příští měsíc. Letenky na Mallorcu objednávejte na datum mezi 4. prosincem 2022 až 17. červnem 2023, kdy je poslední den návratu tohoto tarifu.

Na Mallorcu se letí bez lowcost společnosti

Austrian Airlines je národní letecká společnost Rakouska, nejedná se tedy o nízkonákladovou aerolinku. Ze svojí základny ve Vídní - letiště Schwechat (VIE) se vypravují přímé lety na letiště (PMI) Palma Mallorca Arpt - Španělsko. Doba letu na Baleárské ostrovy není nijak dlouhá - trvá jen dvě a půl hodiny. Za cenu dva tisíce už nedoplacíme ani za návrat do Vídně.

Přeprava zavazadel u Austrian Airlines

Pravidla pro přepravy u zpáteční letenky v tarifu economy u Austrian Airlines obsahuje dopravu dvou palubních zavazadel zdarma (55x40x23 cm do 8 kg + 40x30x10 cm). U druhého paradoxně není žádný váhový limit.

Náš tip

Co je dobré udělat, než se po hlavě vrhnu na rezervaci letenky? Postupovat rychle je sice zásadní krok, ale nevynejte ani zkouknutí přehledu všech leteckých tarifů do Palma de Mallorca platných k aktuálnímu datu. Nyní to je 9 různých variant.

Akční letenky na Mallorcu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.