TIP! Austrian Airlines ✈ Španělsko - akční letenky Valencia z Vídně ↔ 2.590 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Španělsko - akční letenky Valencia z Vídně ↔ 2.590 Kč
Rezervace letenky

Na španělské jídlo Paella, za památkami, nebo na nějakou z hromady pláží se můžeme vypravit s jednou z nejaktivnějších aerolinek na poli akčních letů. Austrian Airlines v letošním roce úřaduje ve velkém stylu. Jako další důkaz tu máme tip na rezervaci zpáteční akční letenky do Valencie standartně s odlety z Vídně za 2.590 Kč.

Kdy letět do Valencie s Austrian Airlines za 2.590 Kč?

Cena se dostala na úroveň, kdy už hravě konkuruje nízkonákladovým aerolinkám. Rezervace do Valencie z Vídně jsou u Austrian Airlines otevřeny na příští rok viz termíny mezi 15. lednem 2023 až 9. zářím 2023. Přes prázdniny jsou nyní dostupné jen odlety, léto je dostupné tedy jen okrajově.

Do Valencie s Austrian Airlines bez přestupování!

Austrian Airlines mají základnu přímo na letišti ve Vídni. Výhoda tedy je, že z letiště Schwechat (VIE) už letíme přímo do cílové destinace. V tomto případě letiště Valencie (VLC) Valencia Arpt - Costa del Azahar - Španělsko. V tarifu je započtený i návrat.

U Austrian Airlines do Španělska 2 zavazadla zdarma

Oproti Ryanairu další výhoda. Irský přepravce totiž dává zdarma dopravu jenom jednoho, kdežto tady máme dvě.

Náš tip

Momentálně nejlevnější let do Valencie vede z Norimberku. Stojí od 1.427 Kč. Akční kalendář je k nalezení o kousek níže.

Akční letenky Valencia

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.