TIP! Austrian Airlines ✈ Řecko - akční letenky na Mykonos z Vídně na léto ↔ 2.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Řecko - akční letenky na Mykonos z Vídně na léto ↔ 2.990 Kč
Rezervace letenky

Plánujete pravidelně letní dovolenou už s předstihem vždycky na konci roku? Aktuálně můžeme ušetřit na klasických zpátečních letenkách do Řecka od rakouské letecké společnosti Austrian Airlines. Velmi zajímavě teď vychází akční letenky na souostroví Mykonos s odletem z Vídně na sezónní dobu za jednotných 2.990 Kč.

Kdy letět na Mykonos s Austrian Airlines za tři tisíce?

S Austrian Airlines se dá cestovat do Řecka už od jara. Daleko atraktivnější jsou letenky na Mykonos na letní prázdniny viz termíny na červenec a srpen. Létat se dá až do 29. září 2023.

Jak se letí s Austrian Airlines na Mykonos?

Odlety do Řecka probíhají v rámci ekonomického letu z letiště Schwechat (VIE) - Vídeň - Rakousko s přímým spojením na letiště (JMK) Mykonos Greece airport. Doba trvání letu je dvě hodiny a patnáct minut.

Náš tip

Austrian Airlines je 4* rakouská letecká společnost splňující moderní trendy, který cestovatel v dnešní době může dostat. Výhodou je taky to, že cena letenek nelétá nahoru a dolu jako u lowcost letů, které na hlavní sezónu bývají většinou drahé. Vždyť Ryanair začíná na částce 3.331 Kč a to na mimosezóní data, viz přehled níže.

Akční letenky na Mykonos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.