TIP! Austrian Airlines ✈ Řecko - akční letenky Mykonos z Vídně ↔ 2.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Řecko - akční letenky Mykonos z Vídně ↔ 2.990 Kč
Rezervace letenky

K moři v příštím roce není nutné výhodně vyrážet jen s nízkonákladovými aerolinkami. Průkopníkem levnějších klasických letů je aerolinka Austrian Airlines. Po italské Florencii nás dopravce láká i do slunného Řecka. Nepřehlédněte akční letenky na ostrov Mykonos. Z Vídně nás to vyjde tam i zpátky na 2.990 Kč i s poplatky.

Kdy letět na Mykonos s Austrian Airlines?

Pozor! K dispozici jsou letenky na druhou polovinu příštího léta viz Austrian Airlines kalendář Mykonos z Vídně s obdobím od 9. srpna 2023 do 27. září 2023.

Jak poletím na Mykonos s Austrian Airlines?

Výhodou je, že z Vídně i s klasickým spojem rákouské národní letecké společnosti poletíme přímo z Vídně (VIE) s příletem na Mykonos (JMK) Mykonos Greece Arpt Řecko.

Doprava zavazadel do Řecka

Na Mykonos si vezměte dvě příruční zavazadla a ty máme bez doplatku u Austrian Airlines. Přikupuje se případně jen třetí odbavené zavazadlo a to není nutné.

Náš tip

Lowcostové letenky na Mykonos od Ryanairu se přes podzim a zimu neprodávají. O důvod víc si s předstihem booknout letenky na Mykonos na léto, protože ani lowcosty na hlavní sezónu nebývají nejlevnější.

Akční letenky na Mykonos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.