TIP! 🇺🇸 Austrian Airlines - přímé lety do USA - levné letenky New York z Vídně (zpáteční) 10.990,- Kč

TIP! Austrian Airlines - přímé lety do USA - levné letenky New York z Vídně (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Do New Yorku nám nyní vede 7 akčních tarifů, který si vybrat? Jestli dáváte přednost co možná nejméně náročným letům, poohlédněte se po tarifech Austrian Airlines. Rakouská národní letecká společnost létá do New Yorku přímo (bez přestupu) z letiště ve Vídni za 10.990,- Kč. Na výběr jsou zpáteční lety do New Yorku a taky Newarku.

Přímý let Vídeň - New York - letiště John F. Kennedy airport (JFK) a zpět s dostupností termínů od 21. dubna 2022 do 29. prosince 2022.

Přímý let Vídeň - New York - letiště Newark Liberty airport (EWR) a zpět s dostupností od 13. září 2022 do 30. prosince 2022.

U této zpáteční letenky je přeprava 2 příručních zavazadel gratis

Pozor! Cena se může pro některé termíny měnit!

Přehled dalších letenek do USA

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.