TIP! Austrian Airlines ✈ Německo - akční letenky Frankfurt z Vídně ↔ 2.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Německo - akční letenky Frankfurt z Vídně ↔ 2.990 Kč
Rezervace letenky

Malé pozornosti se dostává letům do Německa, pojďme to napravit tipem na akční letenky do spolkové země Hesensko. Tam od letošního roku létá v akci rakouská letecká společnost Austrian Airlines. Pakliže nechcete na místo cestovat busem, mrkněte na zpáteční letenky do Frankfurtu z Vídně i s poplatky za 2.990 Korun.

Kdy letět do Frankfurtu?

Linka do Německa spolenčosti Austrian Airlines je otevřena od silvestra. Zpáteční letenky Vídeň - Frankfurt a zpět nyní bookujte na období od 31.12. 2022 do 28. června 2023.

Jak se letí do Frankfurtu?

Přímá linka aerolinek Austrian Airlines startuje z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a končí na letišti Frankfurt (FRA) airport - Německo. Doba letu je půldruhé hodiny. Návrat z Německa je o pět minut kratší.

Zavazadla

Austrian Airlines je běžná letecká společnost s dopravou dvou palubních zavazadel v ceně letenky s rozměry max. 55x40x23 cm a 40x30x10 cm.

Náš tip

Linka od rakouské národní letecké společnosti do Frankfurtu nemá alternativu. Před pár lety za obdobnou částku nabízela letenky i ČSA, nyní však za tři tisíce jedině s Austrian Airlines. Níže přikládáme i další akční letenky do Německa.

Akční letenky do Německa

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.