TIP! Austrian Airlines ✈ Maroko - akční letenky Marrákeš z Vídně ↔ 4.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Maroko - akční letenky Marrákeš z Vídně ↔ 4.990 Kč
Rezervace letenky

Za africkou pohádkou tisíce a jedné noci, aneb víte, že do Maroka kromě nízkonákladových linek irské letecké společnosti Ryanair, nabízí akční letenky také rakouský národní dopravce Austrian Airlines? Aerolinky létají z Vídně a těšit se můžeme na lety do Marrákeš s odlety z Vídně za jednotnou cenu bez kompromisu v částce 4.990 Kč.

Kdy letět do Maroka na palubě Austrian Airlines?

Linku do Maroka rakouské letecké společnosti využijeme při cestě na konci letošního roku, jeho přelomu a na začátek roku 2023. Letenky do Marrákeš z Vídně a zpět bookujte na termíny mezi 3. prosincem 2022 až 4. únorem 2023. Platné jako vždy jen do vyprodání míst.

Jak se cestuje do Maroka s Austrian Airlines?

Tato linka do Afriky nemá přestup. Do Maroka vyrazíme z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a přistaneme na letišti (RAK) Menara Airport - Maroko. Doba letu je na palubě Austrian Airlines 4 hodiny. V ceně je započítaný i zpáteční let z Maroka do Vídně.

Kolik zavazadel si můžu vzít do Maroka?

A Austrian Airlines je povoleno vzít si na palubu dvě příruční zavazadla do obvyklých rozměrů 55 x 40 x 23 cm a 8 hmotnosti kg. K tomu navíc lze přepravovat i osobní tašku s rozměry 40 x 30 x 10 cm. Umístěny budou pod sedadlem před vámi.

Náš tip

Jsou li dostupné alternativy, přidáváme je na konec každého článku. Nyní se prodávají letenky do Maroka i do Marrákeš a Agadir a s nízkonákladovkami Ryanair.

Akční letenky do Maroka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.