TIP! Austrian Airlines ✈ Maledivy - akční letenky do Male z Prahy ↔ 16.490 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Maledivy - akční letenky do Male z Prahy ↔ 16.490 Kč
Rezervace letenky

Na Maledivy nově s odletem z České republiky také s leteckou společností Austrian Airlines. Certifikovaná čtyřhvezdičková aerolinka spustila prodej zpátečních akčních letenek z Prahy do města Male za 16.490 korun. V danou chvíli nikdo z Česka na Maledivy nelétá. To lze jen o tisícovku méně se Saudi Arabian Airlines při odletu z Vídně.

Dostupnost akčních letů na Maledivy

Jelikož u Austrian Airlines jde o výprodej posledních volných podzimních míst, pochodí opravdu jen ti, kteří provedou rezervaci nejrychleji. Jedná se o letenky do Male z Prahy za šestnáct a půl tisíce na 23. listopad až 15. prosinec. Vracet se dá i 1. 6. a 8. prosince 2022.

Jak poletím na Maledivy?

Odlétá s Austrian Airlines se z Prahy (PRG) v Česku. Pak se letí do Vídně, kde přestoupíme a pak už rovnou na (MLE) Male airport - Maledivy.

Přeprava zavazadel na Maledivy

2 příruční tašky nebo kufry přepravujeme u Austrian Airlines zdarma. U rakouského dopravce to je s rozměry 55 x 40 x 23 centimetrů a váhy 8 kilogramů.

 

Další akční lety na Maledivy

Na Maledivy nyní v akci létá i Saudia Arabian Airlines, Etihad Airways, Air France, Swiss AirlinesTurkish Airlines a Emirates. Aktuální přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.