TIP! Austrian Airlines ✈ Kanada - akční letenky Montreal z Vídně bez přestupu ↔ 11.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Kanada - akční letenky Montreal z Vídně bez přestupu ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Cestovat bez přestupování se dá i do Kanady! V červenci nás šokovala Austrian Airlines ve spolupráci s Air Canada, kdy představila obousměrné letenky do Montrealu s odlety z Paříže za pouhých 6.590 Korun. V těchto dnech nám Austrian Airlines nabízí přímé zpáteční letenky do Montrealu s odletem z nedaleké Vídně za 11.990 Kč.

Kdy letět do Montrealu za 12 tisíc bez přestupu?

Rozklikněte si kalendář termínů a vyberte si levné letenky do Montrealu z Vídně za 11.990 Kč na datumy odletu od 7. listopadu 2022 s návraty až do 23. června příštího roku.

Jak poletím do Kanady?

Odlétá se na palubě rakouské Austrian Airlines z mateřského letiště Schwechat Vídeň (VIE) a letí se přímo bez jakéhokoliv přestupu k přistání na letišti Montreal (YUL) Pierre Elliott Trudeau airport - Kanada. Doba letu je cca 9 hodin.

Kolik zavazadel sebou?

U Austrian Airlines na lince do Kanady - Montrealu, máme přepravu dvou příručních zavazadel zdarma do obvyklých rozměrů 55 x 40 x 23 cm a 8 kg. K tomu navíc lze přepravit osobní tašku s rozměry 40 x 30 x 10 cm.

Tip redakce

Kromě přímých letů do Montrealu z Vídně od Austrian Airlines za dvanáct tisíc tam nyní létá také TAP Portugal a to z Prahy za 12.890 Kč. Z Česka létají také Swiss Airlines za 13.990 Kč. Ani TAP ani Swiss však do Kanady nelétá přímo. Přehled najdete o něco níže.

Akční letenky Montreal

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.