TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Sicílie - přímé letenky Catania z Vídně na prázdniny s 4* aerolinkou a 2 zavazadly ↔ 2.590 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Sicílie - přímé letenky Catania z Vídně na prázdniny s 4* aerolinkou a 2 zavazadly ↔ 2.590 Kč

Na Sicílii není nezbytně nutné vyrazit s lowcost aerolinkou i když se rozhodneme cestovat bez cestovky. Velmi solidní podmínky pro rezervaci sezónních letů nám předložila čtyřhvězdičková rakouská aerolinka Austrian Airlines. Do Catania se podíváme přímým spojením z Vídně za 2.590 Kč, to je na hlavní turistickou sezónu parádička.

Dostupnost letenek

Hlavní výhoda klasického tarifu do Itálie je bezesporu v termínech. U Austrian Airlines platí jednotná cena 2.590 Kč, není to tedy houpačka nahoru dolu jako u nízkonákladových letů. Kdy tedy vyrazit na Sicílii? Mrkněte do kalendáře a uvidíte volná místa na lince Vídeň - Catania a zpět po lety od 13. července do 29. září. Sezónní letenka na prázdniny jde na dračku, tak si pospěšte!

Popis letu

Austrian Airlines létá do Sicílie bez přestupu! Vyražte z vídeňského letiště Schwechat (VIE), přistávat budeme na Catania (CTA) Fontanarossa airport - Itálie. Přímý let trvá přesně dvě hodiny.

Zavazadla

Letecká společnost Austrian Airlines je dle žebříčku Skytrax ohodnocena 4 hvězdičkami a díky tomu máme bez doplatku i dopravu 2 palubních zavazadel zdarma!

Další informace

Do italského města Catania létají levněji také aerolinky Ryanair a Wizz Air (Praha, Vídeň). Přehled nabídek najdete zde.

Akční letenky Catania

 

Další tipy na levné lety do Itálie

Aktuální přehled TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.