TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Sicílie - akční letenky Palermo z Vídně také na letní prázdniny ↔ 3.290 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Sicílie - akční letenky Palermo z Vídně také na letní prázdniny ↔ 3.290 Kč
Rezervace letenky

Je tu nová příležitost na vycestování do italského Palerma. Nevoní vám lowcost lety na Sicílii v podání aerolinek Ryanair? Novou alternativu teď představuje rakouská národní letecká společnost Austrian Airlines. Podobně jako její nízkonákladový konkurent létá na lince z rakouského hlavního města. Sezónní letenky Palermo jsou na dosah za 3.290 Kč.

Kdy letět do Sicílie s Austrian Airlines?

Letenky do Palerma z Vídně jsou dostupné pro cesty od 30. března. Asi nejzajímavější jsou volná místa na druhý prázdninový měsíc. Na srpen jich je však už minimálně, takže je potřeba být rychlejší, než ostatní. Poslední návraty z Palerma v rámci tarifu Austrian Airlines se budou konat 26. října 2023.

Jak poletím do Palerma?

Klasické lety do Itálie v podání rakouské Austrian Airlines začínají na letišti Vídeň Schwechat (VIE). Přímé lety končí za dvě hodiny na letišti Palermo (PMO) Punta Raisi airport - Sicílie - Itálie. V ceně 3.290 Kč je samozřejmě i návrat.

Náš tip

Jak se ještě dostat na ostrov Sicílie po vlastní ose? Předevčírem jsme zveřejnili tip na levné letenky do Catánie. Hoďte oko na výhodné letenky do Sicílie. Přehled z toho nejzajímavějšího z celé země na Apeninském poloostrově uvádíme na stránce letenky do Itálie.

Akční letenky Palermo

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.