TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Sicílie - akční letenky Catania z Vídně také na příští léto ↔ 2.590 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Sicílie - akční letenky Catania z Vídně také na příští léto ↔ 2.590 Kč
Rezervace letenky

Do Sicílie levně také s rakouskou leteckou společností Austrian Airlines! Jestli se vyhýbáte lowcost letům jako čert kříži, klasické lety do Itálie od čtyřhvězdičkového dopravce vám mohou přijít vhod. Vyplatí se naplávat si cestu do města Catania, které bylo utvořeno převážně sopkou Etna. Letenky do Catanie z Vídně se prodávají za 2.590 Kč.

Kdy letět do Sicílie s Austrian Airlines?

Tyhle zpáteční levné letenky Catania z Vídně zahrnují mimosezónní i sezónní lety na rok 2023. Vycestovat do Sicílie s Austrian Airlines se dá od 26. března až do 30. července. Pro všechny vybrané dny v kalendáři platí jednotná cena 2.590 Kč.

Do Catánie s Austrian Airlines bez přestupu

Přímý let z Vídně - letiště Schwechat (VIE) v Rakousku na letiště (CTA) Fontanarossa airport - Sicílie - Itálie. Doba letu je přesně dvě hodiny. Započtený je i zpáteční let po stejné trase.

Doprava zavazadel u Austrian Airlines

Vezmete si dvě tašky, nebo kufry s maximálními rozměry 55x40x23 cm a 40x30x10 cm a u Austrian Airlines nebudete už nic dalšího platit.

Náš tip

Do Catánie vede 7 různých letů z Vídně, Katovic, Krakova a  Prahy. Kdo by chtěl do Itálie vyrazit už v zimě, ušetří další kačky. Dostat se dá až na 1.345 Kč.

Akční letenky Catania

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.