TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Kampánie - akční letenky Neapol z Vídně také na letní prázdniny ↔ 2.590 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - Kampánie - akční letenky Neapol z Vídně také na letní prázdniny ↔ 2.590 Kč
Rezervace letenky

Předčasnou vánoční nadílku nám nadělila také rakouská národní aerolinka Austrian Airlines. Do Kampánie už nemusíme cestovat jenom s nízkonákladovými dopravci Ryanair a Wizz Air. Jsou tu atraktivní akční letenky do Neapole na hlavní turistickou sezónu 2023. Kdo by chtěl cestovat do Itálie přes letní prázdniny, má skvělou příležitost.

Cestovní období pro lety do Neapole za 2.590 Kč

Klasická linka do Itálie od Austrian Airlines bude otevřena už před začátkem jara. Letenky lze rezervovat už na datum 3. března 2023. Daleko větší zájem budí volná místa na léto, kdy máme dostupná místa do Neapole i na červenec a srpen. Cestovat do Kampánie z Vídně můžeme až do 26. září 2023. Podmínky platí jenom při aktuální rezervaci.

Do italské Neapole bez přestupování!

Stejně jako u lowcostových leteckých společností nemusíme na cestě do Itálie vůbec přestupovat. Odlet zahájíme na letišti Vídeň (VIE) Vienna aiport - Rakousko, s přílety na Neapol (NAP) Capodichino airport - Itálie. Cesta zabere hodinu a třicetpět minut. V částce 2.590 Kč je i návrat.

2 zavazadla v ceně u Austrian Airlines v ceně!

V přepravě zavazadel má Austrian Airlines oproti Wizz Air i Ryanair značnou výhodu. Bez doplatku totiž máme u základní zpáteční letenky i přepravu dvou příručních zavazadel (konkurence má jen jedno). Dvě ale mají také britské aerolinky EasyJet.

Náš tip

Podívejte se také níže na přehled 6 různých možností letů do Neapole.

Akční letenky Neapol

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.