TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - akční letenky do Benátek z Vídně na letní prázdniny ↔ 1.990 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Itálie - akční letenky do Benátek z Vídně na letní prázdniny ↔ 1.990 Kč ↔ 3.290 Kč
Rezervace letenky

I klasické lety do Itálie na hlavní turistickou sezónu nemusí stát balík! Jako názornou ukázku a skvělý tip na rezervaci nám poslouží tarif rakouské národní letecké společnosti Austrian Airlines. Inspirujte se přímou akční letenkou do Benátek z Vídně. Za linku tam i zpět přes letní prázdniny nyní dáme jen dva tisíce Korun, tak neváhejte!

S Austrian Airlines do Benátek v létě za 1.990 Kč!

Velkým úskalím lowcostů je proměnlivá cena, která se u mnoho termínů na hlavní sezónu pohybuje i na několikanásobku. Klasické sezónní lety do Benátek z Vídně od Austrian Airlines tímto problémem netrpí. Stále je v systému mnoho míst na červenec a srpen, tak toho využijte.

Dopravce: Austrian Airlines

Cestovní období: 16. červenec 2023 až 29. listopad 2023

Zavazadla: 2 příruční zavazadla zdarma

Odlet: Vídeň - letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko

Přílet: Benátky - letiště Marco Polo airport (VCE) - Itálie (1h a 5min)

Jak se dostat z letiště Marco Polo do Benátek?

1. Autobus: Nejlevnější možností je využití autobusové dopravy. Na letišti jsou k dispozici různé linky autobusů, které vás přepraví do centra města. Cena se pohybuje kolem 8-10 EUR a cesta trvá přibližně 20-30 minut, v závislosti na provozu.

2. Vodní taxi: Pokud preferujete jedinečný zážitek, můžete si pronajmout vodní taxi. Ty vás přepraví přímo do srdce Benátek po vodních kanálech. Je to sice dražší volba, ale nabízí nezapomenutelný zážitek. Ceny za vodní taxi se pohybují kolem 100-150 EUR.

3. Vodní autobus: Další možností je využití vodního autobusu, známého také jako "vaporetto". Tyto veřejné lodě jsou běžným způsobem dopravy v Benátkách. Jeden z nejpopulárnějších vaporetto je linka číslo 1, která vede přímo kanálem Grande Canal a zastavuje na mnoha důležitých místech v Benátkách. Jízdenka na vaporetto stojí kolem 7-10 EUR a cesta trvá asi 30-40 minut.

Co dělat v Benátkách?


1. Procházka po náměstích: Navštivte slavná náměstí v Benátkách, jako je náměstí sv. Marka (Piazza San Marco) a náměstí Rialto (Piazza Rialto). Obdivujte architekturu, navštivte kavárny a obchody a užívejte si atmosféru města.

2. Prohlídka Benátského dómu: Navštivte Benátský dóm (Basilica di San Marco), který je symbolem města. Obdivujte jeho nádhernou architekturu, mozaiky a umělecká díla.

3. Plavba gondolou: Zažijte unikátní zážitek plavby gondolou po benátských kanálech. Užijte si romantickou jízdu a obdivujte krásu města z vody.

4. Návštěva Benátských muzeí: Navštivte některé z mnoha muzeí v Benátkách, jako je Gallerie dell'Accademia, Peggy Guggenheim Museum nebo Benátské muzeum.

5. Procházka po benátských uličkách: Nechte se unést malebnými uličkami a mosty v Benátkách. Objevujte skryté zákoutí a objevujte autentickou atmosféru města.

6. Výlet na ostrov Murano: Využijte možnosti a vydejte se na výlet na ostrov Murano, který je známý svou sklářskou tradicí. Navštivte sklárny a obdivujte ručně foukané sklo.

7. Ochutnávka benátské kuchyně: Vychutnejte si tradiční benátskou kuchyni. Vyzkoušejte místní speciality, jako je risotto, rýžové kroketky (risi e bisi) nebo místní rybí pokrmy.

8. Vyhlídková plavba: Využijte možnosti vyhlídkové plavby po Laguně Benátek. Obdivujte panoramatické výhledy na město a okolní ostrovy.

9. Nákupy: Projděte se po benátských obchodech a objevujte místní řemeslné výrobky, jako jsou drahokamy, klenoty, sklářské výrobky a tradiční benátské masky.

10. Noční život: Vychutnejte si noční život v Benátkách. Navštivte některý z barů, klubů nebo divadel a užijte si večer plný zábavy.

Akční letenky Benátky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.