TIP! Austrian Airlines ✈ Island - akční letenky Reykjavík z Vídně a Prahy s 4* aerolinkou ↔ 4.390 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Island - akční letenky Reykjavík z Vídně a Prahy ↔ 4.390 Kč
Rezervace letenky

Cestujte výhodně na Island s leteckou společností čtyřhvězdičkovou rakouskou národní aerolinkou Austrian Airlines. Tento dopravce nám předkládá nové zpáteční akční lety na Island s odlety z Vídně a Prahy. Odlétat z prvně jmenovaného města je o 600 Korun výhodnější. Do Reykjavíku z Vídně za 4.390 Korun a Prahy za 4.990 Korun.

Kdy letět na Island?

Klasické, nikoliv nízkonákladové spoje na Island má pro nás Austrian Airlines přichystané na příští rok. Odlétat směr Vídeň - Reykjavík nebo Praha - Reykjavík je možné od 11. ledna 2023 do 27. května 2023 a to jen při aktuálni rezervaci levné letenky.

Jak poletím na Island?

Linka na Island z Vídně je oproti odletům z Prahy nejen levnější, ale také komfortnější. Na spoji z našeho hlavního města nás totiž čeká právě přestup ve Vídni a ten při odletu rovnou z tohoto města nemusíme vůbec podstupovat. Přílety na Island jsou na letiště Reykjavík (KEF) Keflavik airport - Island. V ceně je i zpáteční letenka do místa odletu. Přímý let trvá asi 4 hodiny.

Kolik zavazadel sebou na Island?

U letecké společnosti Austrian Airlines si sebou na Island vezmeme na palubu 2 příruční zavazadla zdarma.

Tip redakce

Další alternativy letů na Island? na těchto spojích pak jednoznačně kraluje také Wizz Air, jenž zastřešuje lowcost lety do Reykjavíku z Krakova, Vídně a Katovic. Přehled všech spojů najdete níže.

Akční letenky na Island

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.