TIP! Austrian Airlines ✈ Holandsko - akční letenky Amsterdam z Vídně ↔ 3.590 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Holandsko - akční letenky Amsterdam z Vídně ↔ 3.590 Kč
Rezervace letenky

Představujeme nové přímé letecké spoje do Holandska na palubě rakouské národní aerolinky Austrian Airlines. Do Amsterdamu už tedy nemusíme cestovat jenom s EasyJet a KLM. Druhá jmenovaná navíc létá s přestupem a to je nežádoucí zdržení na letišti. Cena za obousměrné letenky Amsterdam z Vídně je nyní 3.590 Kč.

Kdy letět do Holandska s Austrian Airlines?

Tady není moc o čem diskutovat. Zpáteční letenky Amsterdam z Vídně jdou za daných podmínek rezervovat pouze na tento měsíc, viz kalendářní období 7. - 30. 11. 2022.

Do Benátek severu se letí bez přestupu!

Austrian Airlines startuje své lety do Holandska z letiště Schwechat Vídeň (VIE) s příletem na letiště Amsterdam (AMS) Schiphol Arpt Nizozemsko. Doba letu je dvě hodiny. Stejné podmínky nás budou provázet i na cestě zpátky z Amsterdamu do Vídně.

Austrian Airlines a doprava zavazadel

U tét linky do Holandska od Austrian Airlines si můžeme nabalit dvě příruční zavazadla u každé letenky zdarma. (55x40x23 cm do 8 kg) a druhé 40x30x10 cm s neomezenou hmotností.

Náš tip

Abyste si sami mohli vybrat které letenky do Amsterdamu vám padnou nejvíce, o něco níže uvidíte všechny dostupné tarify.

Akční letenky do Amsterdamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.