TIP! Austrian Airlines ✈ Bulharsko - akční letenky Varna z Vídné na letní prázdniny ↔ 2.190 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Bulharsko - akční letenky Varna z Vídné na letní prázdniny ↔ 2.190 Kč
Rezervace letenky

Do Bulharska také s rakouskou leteckou společností Austrian Airlines. Pakliže hledáte další alternativu k nízkorozpočtovým letům do Varny aerolinek Wizz Air a Ryanair, je tady. Národní dopravce našich jižních sousedů zařadil do prodeje first minute sezónní akční letenky Varna s odletem z Vídně a zpátky za příjemných 2.190 Kč.

Kdy letět do Bulharska s Austrian Airlines?

Tady přichází ta nejzásadnější informace. S Austrian Airlines vyrazíme za jednotnou cenu 2.190 Kč v hlavní letní turistické sezóně. Jakmile si rozkliknete odkaz, ukáže se vám akční kalendář a v něm letenky do Varny z Vídně na první prázdninový měsíc. Konkrétně jde o termíny od 1. července do 20. července 2023.

Jak se letí do Bulharska na palubě Austrian Airlines?

Linka bude zahájena na rakouském letišti Vídeň Schwechat (VIE) s přímým letem bez přestupu na letiště Varna (VAR) město Varna - Bulharsko. Doba letu je pouhých 1h a 45 min. Totéž nás čeká na cestě zpět, jen to bude opačně.

Kolik zavazadel máme bez doplatku?

Zdarma u letecké společnosti Austrian Airlines přepravíme dvě příruční zavazadla. Jedná se o zavazadlo 55×40×23 cm, do 8 kg + malé zavazadlo 40×30×10 cm.

Náš tip

Není na škodu si podmínky letu do Bulharska a konkrétně letoviska Varny porovnat i s dalšími tarify. Uděláte si v cenách pořádek a hravě ověříte výhodnost letu. Austrian Airlines létá do Varny také z Prahy, ovšem za 4.290 Kč a to je rozdíl více než dva tisíce. Za tu cenu už máme dvě letenky na prázdniny z Vídně.

Akční letenky Varna

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.