TIP! Austrian Airlines ✈ Bosna a Hercegovina - akční letenky Sarajevo z Vídně ↔ 2.690 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Bosna a Hercegovina - akční letenky Sarajevo z Vídně ↔ 2.690 Kč
Rezervace letenky

Více než 25 let po konci války v Jugoslávii má náročný turista možnost poznat krásné hlavní a největší město Bosny a Hercegoviny. Novou akční linku začíná provozovat rakouská letecká společnost Austrian Airlines. Těšit se můžeme na zpáteční levné letenky do Sarajeva s odletem z Vídně za 2.690 Korun včetně tax a poplatků.

Kdy letět do Bosny a Hercegoviny?

Kdo by chtěl letět do Bosny a Hercegoviny ještě letos, může. Letenky Sarajevo z Vídně jsou k rezervaci na termíny od 6. prosince 2022. Cestovní období končí 29. června 2023. Podmínek dopravce Austrian Airlines lze využít jen při aktuální rezervaci.

Do Bosny a Hercegoviny poletíme bez přestupu!

Přímý klasický let z Vídně (VIE) do Sarajeva - letiště Sarajevo (SJJ) Butmir airport - Bosna Hercegovina společnosti Austrian Airlines trvá jen něco málo přes hodinu. Počítejte také s návratem už v ceně letenky.

Doprava zavazadel do Bosny a Hercegoviny

Austrian Airlines dovoluje do Bosny přepravit dvě příruční zavazadla zdarma s rozměry 55x40x23 cm do 8 kg a 40x30x10 cm.

Náš tip

Poslední akční letenky do Bosny a Hercegoviny jsme zveřejnili naposled v roce 2014, kdy mezi Prahou a Sarajevem operovala srbská národní letecká společnost JAT Airways. Cena byla 3.366 Kč a to jasně ukazuje výhodnost akce na letenky do Sarajeva od Austrian Airlines.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.