TIP! Austrian Airlines ✈ akční letenky na Mauricius z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 13.290 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ akční letenky na Mauricius z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 13.290 Kč
Rezervace letenky

Na ostrov Mauricius nejlevněji z Česka! Na scénu se opět vrací rakouská národní aerolinka Austrian Airlines oceněná dle žebříčku hodnocení 4 hvězdičkami. Přesně před rokem promovaná akce na letenky Praha - Mauricius a zpět je zpátky! Na africký ostrov vede nyní 6 akčních tarifů a odlety z našeho hlavního města jsou teď nejlevnější.

Kdy na Mauricius z Česka s Austrian Airlines?

Otevřeny jsou cesty na konci podzimu a začátku zimy! Letenky na Mauricius z Prahy od Austrian Airlines lze bookovat na rozmezí termínů mezi 16. listopadem 2023 až 27. prosincem 2023.

Jak se letí na Mauricius?

Odlétá se s Austrian Airlines z letiště Praha Václav Havel airport (PRG) - Česko s přestupem ve Vídni - letiště Schwechat (VIE) - Rakousko a pokračováním do finální destinace Mauricius (MRU) Plaisance airport - Mauricius. Totéž nás čeká i na cestě zpátky, jen samozřejmě v opačném pořadí.

Austrian Airlines a zavazadla

V rámci "economy class" máme zdarma přepravu 2 příručních zavazadel.

Náš tip

Rádi byste podnikli trip na Mauricius ještě v probíhající zimní sezóně? Od 27. února tam létá KLM na lince Praha - Mauricius a zpět v akci za 14.790 Kč. Kdo si potrpí na větší komfort, může využít letenek od společnosti Emirates, která tam létá z Vídně. Alternativa má také Turkish Airlines s odletem z Katovic za 13.490 Kč s lety od začátku jara.

Akční letenky na Mauricius

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.