TIP! Austrian Airlines / Air Canada - Karibik - Kuba - levné letenky Varadero z Vídně (zpáteční) 12.790,- Kč

TIP! Austrian Airlines / Air Canada - Karibik - Kuba - levné letenky Varadero z Vídně (zpáteční) 12.790,- Kč
Rezervace letenky

Je tu další tip zajímavý na cestu do Karibiku! Skoro rok čekání na levné letenky do kubánského města Varadero je právě u konce. Po překvápku v minulém týdnu v podobě Air France tří verzí levných letenek do Havany od 11.790,- kč je tu i konkurenční nabídka kombinovaného tarifu akční letenky Varadero z Vídně za 12.790,- Kč.

Jak vznikl akční tarif do Latinské Ameriky? Obousměrné levné letenky na Kubu nám servíruje aerolinka Austrian Airlines ve spolupráci s Air Canada v její společném kombinovaném tarifu výhradně při odletech z letiště ve Vídni (VIE). Letí se přes Kanadu a konkrétně město Montreal. Let končí na letišti Varadero (VRA) Juan Gualberto Gomez airport - Kuba. U této letenky máme přepravu 3 zavazadel v ceně!

Dostupnost: Levné letenky Kuba - Varadero z Vídně od Austrian Airlines a Air Canada objednávejte na termíny od 17. listopadu 2021 do 29. dubna 2022.

Rychlé odkazy: Levné letenky Karibik, levné letenky Kuba.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.