TIP! 🇺🇸 American Airlines - USA - levné letenky Seattle z Mnichova ↔ 9.990,- Kč

TIP! 🇺🇸 American Airlines - USA - levné letenky Seattle z Mnichova ↔ 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Po čtvrt roce je tu nová šance na let do amerického Seattlu. V lednu jsme mohli plánovat let z Vídně v kombinovaném tarifu z Mnichova, nyní čistě v režii letecké společnosti American Airlines při odletu z Mnichova. Jaká je momentální situace? Poletíme li z tohoto německého města, vlezeme se zpáteční letenkou do Seattlu "do desítky".

Dostupnost: Kdy se s American Airlines vypravit do Ameriky, státu Washington a města Seattle? Až po letních prázdninách. V kalendáři jsou volná místa na letenky Seattle z Mnichova od 13. září do 29. listopadu 2022.

Jak se do USA dostaneme? Odletem z letiště Mnichov (MUC) s krátkým přestupem v Londýně - Heathrow (LHR) a příletem na (SEA) Seattle Tacoma aiport - Spojené státy americké. Stejný je na palubě American Airlines i návrat z Ameriky.

Přeprava zavazadel: Celkem 3 zdarma (2 palubní + 1 do podpalubí).

TIP: Přehled letenek do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.