TIP! American Airlines - Spojené státy americké (USA) - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Mnichova (a zpět) také na léto 7.790,- Kč

TIP! American Airlines - Spojené státy americké (USA) - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Mnichova (a zpět) 7.790,- Kč
Rezervace letenky

Další topka z kategorie USA! Dnes už druhý tip. První vám radil jak se dostat s Finnair na Floridu za 7 tisíc. Druhý vám ukáže jak se s American Airlines dostat do Kalifornie za 7.790,- Kč. Inspirujte se obousměrnou akční letenkou San Francisco s odletem z Berlína. Po odletech z Barcelony druhý nejlevnější spoj.

Tento tip přichází hned dva dny po zveřejnění akčních letů Praha - San Francisco a zpět od Swiss Airlines, které stály skoro jednou tolik (13.990,- Kč). Kdo není líný a nebo to nemá příliš komplikované letět z Mnichova, ušetří na letu do San Francisca s American Airlines docela slušný balík peněz.

Kdy vyrazit do Spojených států amerických  Mnichova v tarifu American Airlines v ceně do 8 tisíc? Let do Kalifornie můžeme podniknout od 10. února do 29. listopadu 2022. Když si pospíšíme s rezervací, máme šanci získat i sezónní letenky do USA na letní prázdniny a to konkrétně na srpen.

Linka American Airlines vede z letiště v Mnichově (MUC) přes londýnské letiště Heathrow (LHR) - kratší zastávka. Konečný přílet bude na letiště San Francisco (SFO) airport - Kalifornie - Spojené státy americké.

Zavazadla: 2 kusy příruční v ceně levné letenky

Dopravce: American Airlines

TOP 10 přehled akčních letenek do USA zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.