TIP! American Airlines ✈ Spojené státy americké - Florida - akční letenky Miami z Mnichova ↔ 10.590 Kč

TIP! American Airlines ✈ Spojené státy americké - Florida - akční letenky Miami z Mnichova ↔ 10.590 Kč
Rezervace letenky

Zapomeňte na nudné a stereotypní cestování - pokud toužíte po exotice, slunci a neuvěřitelných zážitcích, Miami je město, které byste neměli minout! S jeho slunečnými plážemi, kulturně rozmanitými čtvrtěmi a bohatou historií je to místo, které nenechá nikoho chladným. S akčními letenkami Miami z Mnichova za 10.590 Kč navíc ušetříme.

Kdy letět do Miami s American Airlines?

American Airlines zlevnila letenky do Miami z Mnichova o několik tisíc. Vždyť její konkurenční verze s odletem z Vídně stojí o 4 tisíce Korun víc.

Dopravce: American Airlines

Cestovní období: 4. listopad 2023 až 26. březen 2024

Přestup: Londýn - (LHR) Heathrow - Velká Británie

Přílet:  (MIA) Miami airport - Spojené státy americké (USA)

Zavazadla: 2 příruční zavazadla zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Městský autobus: Můžete použít městský autobusový systém Miami-Dade Transit, který nabízí přímé spojení z letiště do centra Miami. Cena za jednu jízdu je 2,25 USD.

Metromover: Je bezplatný systém rychlodráhy, který vás přepraví po centru města Miami. Musíte však nejdříve dojet metrem do stanice Government Center, odkud se můžete připojit k Metromoveru. Cena jednoho jízdenky metrem je 2,25 USD.

Pronájem auta: V příjezdové hale letiště najdete mnoho společností nabízejících pronájem aut. Cena za denní pronájem se pohybuje kolem 25-40 USD v závislosti na typu a modelu auta.

Taxi: Taxíky jsou k dispozici před východem z letiště. Cena z letiště do centra Miami se pohybuje kolem 30-40 USD, v závislosti na konkrétní oblasti a dopravní situaci.

Soukromý transfer: Pokud hledáte pohodlnější volbu, můžete si objednat soukromý transfer z letiště do hotelu nebo jiného místa v Miami předem online. Cena se pohybuje kolem 25-40 USD na jednu jízdu, v závislosti na požadovaném typu vozidla a vzdálenosti.

Co dělat v Miami?

Slunění a opalování: Miami je proslulé svými krásnými plážemi a slunečným počasím. Pláže jsou ideálním místem pro odpočinek, koupání a opalování.

Art Deco Historic District: Prohlédněte si toto historické čtvrť, kde se nachází některé z nejkrásnějších architektonických skvostů v Miami.

Everglades: Vstupte do tajuplného světa močálů a vodních cest v Národním parku Everglades a pozorujte divokou přírodu v její nejčistší podobě.

Little Havana: Navštivte kulturní srdce města a ochutnejte některé z nejlepších kubánských jídel a kávy.

Výlet lodí: Prozkoumejte město a jeho okolí ze vzdálenosti mořské hladiny a podívejte se na nejkrásnější výhledy na město.

Miami Design District: Projděte se po luxusním obchodním okrsku, kde najdete nejnovější trendy v oblasti módy, umění a designu.

Zoo Miami: Navštivte jednu z nejlepších zoologických zahrad v zemi, kde se můžete potkat se vzácnými druhy zvířat.

Muzeum vědy a planetária: Prozkoumejte fascinující svět vědy a techniky a podívejte se na hvězdné oblohy v planetáriu.

Miami Heat: Pokud jste fanoušci basketbalu, nevynechejte možnost navštívit zápas týmu Miami Heat v americké basketbalové lize NBA.

Wynwood Walls: Projděte se po ulicích uměleckého okrsku plného barevných graffiti a muralů od nejznámějších umělců světa.

Náš tip

Přehled nejlevnějších letenek do USA

Akční letenky do Miami

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.